Podokręg Krosno Odrzańskie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 107
ogółem: 402 216

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

ZNAMY FINALISTÓW PUCHARU POLSKI

  • autor: podokreg-krosno, 2017-05-05 12:05

W rozegranych półfinałowych meczach Pucharu Polski padły wyniki:

Płomień Chlebowo - Kruszywo Raduszec Stary  3 - 2 po dogrywce (w meczu 2-2)

Bóbr Bobrowice - Carina II Gubin  3 - 4 po dogrywce (w meczu 3 - 3)

 

FINAŁ      Płomień Chlebowo - Carina II Gubin

ODBĘDZIE SIĘ 18 CZERWCA O GODZINIE 14.00 W JAROMIROWICACH

 


Puchar Polski

  • autor: podokreg-krosno, 2017-04-28 11:34

Mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu podokręgu odbędą się     3 maja 2017 r. o godzinie 14.00

Płomień Chlebowo - Kruszywo Raduszec Stary

Bóbr Bobrowice - Carina II Gubin


Życzenia

  • autor: podokreg-krosno, 2017-04-15 11:32

Wesołych, spokojnych, rodzinnych i obfitych Świąt Wielkiejnocy

życzy Zarząd Podokręgu


STARTUJEMY

  • autor: podokreg-krosno, 2017-03-24 20:09

W sobotę rozpoczynamy rundę rewanżową klasy B. Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Carina II i Kruszywa. W niedzielę pozostałe spotkania. Mecz Fadom - Rywal przełożony na 23 kwietnia.

Przypominamy, że mecze z udziałem Solarisa Drzeńsk Wielki weryfikowane będą jako walkowery na korzyść drużyn przeciwnych ze względu na wycofanie zespołu Solarisa z rozgrywek.


UWAGA

  • autor: podokreg-krosno, 2017-03-17 12:29

W ZWIĄZKU Z BRAKIEM SĘDZIÓW ZMIENIONE ZOSTAŁY GODZINY ROZGRYWANIA SPOTKAŃ PUCHARU POLSKI:

POLESIE BIAŁKÓW - CARINA II GUBIN  GODZINA 14.00

NAFTA RYBAKI - BÓBR BOBROWICE  GODZINA  11.30

POZOSTAŁE TERMINY BEZ ZMIAN


PUCHAR ROZPOCZYNA PIŁKARSKĄ WIOSNĘ

  • autor: podokreg-krosno, 2017-03-15 18:09

W najbliższą niedzielę na boiskach naszego podokręgu rozegrana zostanie pierwsza runda Pucharu Polski. Będzie to dobre przetarcie przed rozpoczynającą się 26 marca rundą rewanżową w B klasie.

Oto zestaw par na niedzielę:

Nafta Rybaki - Bóbr Bobrowice

Kruszywo Raduszec Stary - Żenisz Żenichów

Polesie Białków - Carina II Gubin

Piaszno Bronków - Płomień Chlebowo

wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 13.00


Turniej Młodzików

  • autor: podokreg-krosno, 2017-03-07 20:37

W Siedlisku odbył się turniej młodzików o Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Oto końcowa tabela turnieju

1. Arka Nowa Sól

2. Falubaz Zielona Góra

3. Kadra województwa LZPN

4. Football Academy Krosno Odrzańskie

5. Zryw Zielona Góra

6. GKS Siedlisko

7. Piast Iłowa

8. Victoria Jasień

Najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Olejarz - Football Academy Krosno Odrzańskie


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

Football Academy Krosno Odrzańskie
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Odra Radnica pauza
Polesie Białków 2:4 Bóbr Bobrowice
Rywal Stargard Gubiński 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki
Kruszywo Raduszec Stary 1:2 Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo 8:1 Odra Rąpice
Carina II Gubin 3:3 Piaszno Bronków
Fadom Nowogród Bobrz 4:0 Żenisz Żenichów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Fadom Nowogród Bobrz - pauza
Żenisz Żenichów - Carina II Gubin
Piaszno Bronków - Płomień Chlebowo
Odra Rąpice - Kruszywo Raduszec Stary
Nafta Rybaki - Rywal Stargard Gubiński
Solaris Drzeńsk Wielki - Polesie Białków
Odra Radnica - Bóbr Bobrowice